
Ласкаво просимо у Warframe! Перед вами подорож у насиченому широкому світі й ми раді, що ви долучаєтеся до великої спільноти Материнської системи. Коли ви прокидаєтеся після кріосну й починаєте керувати обраним ворфреймом, то в грі можуть бути певні невідомі чи незрозумілі моменти. Щоби допомогти ознайомитися з ними ми підготували список порад. Він закине вас гвинтовим стрибком у самісіньку гущавину подій!
Зоряна мапа — ваша особиста мапа всієї Материнської системи. Основна мета — розблоковування міжпросторових мостів і проходження основних пригод. Кожен міст розкриває шлях до нових планет та вузлів для завдань, за які можна отримати в нагороду нові ворфрейми та ресурси. Без завершеної зоряної мапи ви не зможете отримати доступ до певних ресурсів, потрібних для виготовлення інших ворфреймів, спорядження та поліпшень.
Відкриті місцевості, як-от Рівнини Ейдолонів та Долина Куль, зустрічаються на ранніх етапах вашої подорожі, але найліпше минути їх і повернутися згодом. Високорівневі контракти та можливості підвищувати стосунки із синдикатами в цих місцевостях потребують певних фундаментальних знань гри та поліпшених вирядів, які отримуються по завершенню заповнення зоряної мапи. Ці місця нікуди не дінуться й чекатимуть вашого повернення!
Ви можете й самостійно виконувати завдання, але Warframe загалом створена для гри у загонах. Загін тенно набагато швидше діє під час винищення ворогів та досягання поставленої мети. Якщо ви щойно почали свій шлях і досвідчені гравці залишили вас далеко позаду, то не сумуйте — з часом ви будете діяти з їхньою швидкістю. Можливо, вам варто спробувати грати з друзями, котрі проведуть крізь певні аспекти завдань, які ви не розумієте.
Рівень майстерності — це рівень облікового запису Warframe. Це позначка вашого загального поступу. До того ж певні події та спорядження потребують вищих рівнів майстерності! Поточний рівень майстерності видно у верхньому лівому кутку меню або у вкладці «Профіль» -> «Мій профіль» на тому ж екрані меню.
Рівні майстерності здобуваються шляхом використання ворфреймів та зброї на завданнях — це збільшуватиме їхній рівень. Для підвищення рівнів майстерності вам потрібно повністю опанувати всіх доступних ворфреймів та зброю, а це відбувається за досяжності ними 30-го рівня. Тож у разі здобуття ворфрейма чи зброї, які вам не до смаку — опануйте їх і рухайтеся далі!
Якщо маєте питання про певного ворфрейма, модифікатор чи котрогось із численних ворогів, які полюють на вас, то зазирніть у збірник знань! Це ваша внутрішньоігрова інформаційна база про Warframe. Консоль збірника знань розташована на орбітрі зліва або доступна на екрані меню у вкладці «Профіль». У збірнику знань відстежується поступ основних та бічних пригод. які вам доступні. Якщо прагнете заглибитися в історію всесвіту Warframe, то збірник знань — саме те місце де варто починати.
Модифікатори — ключовий елемент поліпшення ваших ворфреймів та зброї. Без споряджених модифікаторів ви матимете лише частку потенційної могутності. Непогано було б під час завдань обнишпорити кожен закуток та зібрати все можливе. З часом та достатньою кількістю виконаних завдань ви зможете збирати модифікатори у спокійному рівномірному темпі. Система на вигляд складна, але в нас є зручний посібник, який допоможе припасувати спорядження до битв. Не забувайте споряджати модифікатори, щоби заповнити всю доступну місткість ворфреймів чи зброї. Порада від професіоналів: на початковому етапі вам знадобиться лише одна копія більшості модифікаторів, тож розщеплюйте копії та видобувайте ендо!
На початку гри вас навчать одній з основних механік руху у Warframe — гвинтовому стрибку. Цей рух виконується шляхом присідання та подальшого стрибка, що вистрелить ворфрейма уперед і на чималу відстань. Разом з іншими рухами, як-от подвійний стрибок чи прицілювання в повітрі (яке сповільнює падіння), гвинтовий стрибок — найулюбленіший спосіб переміщатися серед гравців у Warframe. Навчіться поєднувати гвинтові стрибки завдяки переходу в ковзання, що знову дає можливість виконання подальшого виконання гвинтового стрибка.
Додатково порада: якщо наведете камеру вгору перед гвинтовим стрибком, то стрибнете вгору дуже високо. Ці додаткові техніки руху нададуть вам суттєвих переваг під час пересування місцевістю у ранніх завданнях.
Частина могутності ворфреймів йде від нового спорядження. Попри те, що під час проходження гри ви отримуватимете трохи зброї й певних ворфреймів, більшість спорядження потрібно буде виготовити в кузні. Однак перш ніж виготовляти зброю, вам доведеться здобути кресленик для неї.
Деякі кресленики можна знайти в крамниці, яка доступна через консоль в орбітрі чи вкладку «Крамниця» в меню. У розділі «Зброя» ви знайдете доступну зброю. Перейдіть на вибрану річ і побачите можливість придбання кресленика (зазвичай за кредити). З цим креслеником ви можете повертатися до кузні й за умови наявності необхідних ресурсів почати виготовлення нової зброї. Також у крамниці ви матимете можливість миттєво додати бажану готову зброю чи ворфреймів до зброярні, використовуючи платину (преміальну валюту Warframe).
Клани у Warframe — стійкі формування гравців зі спільною метою. Ви можете прагнути грати наодинці, але приєднання до клану дає доступ до кланового доджьо. Це не просто прекрасне місце для взаємодії з іншими гравцями — тут ви отримуєте доступ до лабораторій, які містять виняткові кресленики для зброї, ворфреймів та ресурсів. У Warframe ми все робимо разом, тож друзі — це добре!
У Warframe чимало цікавого, але нові гравці не можуть робити геть усе. Після завершення всіх доступних вузлів, показаних на зоряній мапі вам розкриються сотні різних напрямків для гри: виклики, випробування «Нічної хвилі», події та інше. Завершивши зоряну мапу та основні пригоди відчуйте що кличе саме вас — відкриті місцевості, виклики чи звичайна риболовля! Не кваптеся й обирайте те, що до вподоби саме вам.